Zaujímavosti v okolí

Bojnický zámok

Obohaťte svoju návštevu Bojníc o kultúrno-historický rozmer. Môžete sa zúčastniť historickej prehliadky zámku alebo ho navštíviť počas jednej z mnohých udalostí, ktoré sa tu počas roka organizujú. Asi najznámejším príkladom je Medzinárodný festival duchov a strašidiel. S ubytovaním u nás sa vyhnete hustej premávke, aj problematickému parkovaniu.

Kúpele Bojnice

Užite si termálne bazény, saunový svet alebo kúpeľné procedúry. Kúpele Bojnice v srdci Slovenska sú pokojným miestom, ktoré svojou polohou, klímou a zložením termálnych vôd vytvárajú ideálne podmienky pre liečebné procesy, regeneráciu a oddych svojich hostí. Z našich apartmánov je to do kúpeľov naozaj na skok.

Zoo Bojnice

Patríte k milovníkom zvierat? V tom prípade môžete voľný čas stráviť v Národnej zoologickej záhrade Bojnice.Je najstaršou a najnavštevovanejšou zoologickou záhradou na Slovensku. Môžete v nej vidieť napríklad vzácne cibetky, surikaty, alebo slony, medvede či levy.

Čajka v oblakoch - výhliadková veža

Vyhliadková veža Čajka v oblakoch, sa stala novou dominantou Bojníc. Nachádza sa kúsok nad mestom a je z nej malebný výhľad na Rudniansku kotlinu, Bojnice.

Letné kúpalisko Čajka

Letné kúpalisko ktoré je vzdialené len 500 m od našich apartmánov obsahuje vodu priamo z termálnych prameňov, podobne ako kúpele. Priam ideálne na letné schladenie.

Prejsť na začiatok